Twój Shibusen
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ścieżka w lesie

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Ścieżka w lesie - Page 2 Empty Re: Ścieżka w lesie

Pisanie  Dattebayo Pon Cze 03, 2013 3:25 pm

Zmienił się w człowieka i podbiegł do Shadowa i zapytał:
-Dobrze się czujesz mistrzu. Nie czekając na odpowiedź podbiegł do Shiry i mówił:
-Jak się czujesz Shira? ciesze się,że obroniłaś Shadowa. Uśmiechnął się do Shiry.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 20
PUNKTY : 4024
Join date : 31/05/2013

Powrót do góry Go down

Ścieżka w lesie - Page 2 Empty Re: Ścieżka w lesie

Pisanie  Shadow Pon Cze 03, 2013 3:36 pm

- Powinniśmy wracać - powiedział widząc stan Shiry. Musiała się szybko położyć i odpocząć. - Tak, nic mi nie jest - odparł na pytanie Datte z uśmiechem. - A tobie?
Shadow
Shadow

Liczba postów : 30
PUNKTY : 4052
Join date : 17/05/2013

Powrót do góry Go down

Ścieżka w lesie - Page 2 Empty Re: Ścieżka w lesie

Pisanie  Shira Aoi Pon Cze 03, 2013 3:54 pm

- Nic mi nie jest - odpowiedziała na pytanie Irashiego i odsunęła się od drzewa. Podeszła do Shadowa. - Jestem ciekawa po co Arachne wysłała takich dwóch przygłupów... I czy wysłała ich do nas, skoro powiedzieli ,,Arachne nie będzie zadowolona". To znaczy, że wiedziała, że tu będziemy
Shira Aoi
Shira Aoi

Liczba postów : 28
PUNKTY : 4046
Join date : 17/05/2013

Powrót do góry Go down

Ścieżka w lesie - Page 2 Empty Re: Ścieżka w lesie

Pisanie  Dattebayo Pon Cze 03, 2013 4:01 pm

-A nie wiem poco mnie to nie obchodzi skopie im dupę gdy ich spotkam za to co zrobili. Jego wzrok pałał chęcią zemsty jego dusza drastycznie się zmieniła. Zmieniła wygląda na bardziej niebezpieczną.
-Jak ich dorwę zrobię im z dupy jesień średniowiecza a na gębie będą mieli krajobraz po bitwie pod Grunwaldem. Ogarnął go szał.
Dattebayo
Dattebayo

Liczba postów : 20
PUNKTY : 4024
Join date : 31/05/2013

Powrót do góry Go down

Ścieżka w lesie - Page 2 Empty Re: Ścieżka w lesie

Pisanie  Shadow Pon Cze 03, 2013 4:26 pm

- Irashi, spokojnie - zaczał go uspokajać. - słowa rzucane teraz na wiatr nic nie dadzą. Mnie też ciekawi, o co im chodziło, Shira. jednak chyba się nie dowiemy. - westchnął. - Dobra, Shiro, powinnaś wracać do domu i odpocząć. Później sorawdzę, czy masz siniaka na głowie, choć pewnie masz. Ja i Datte musimy gdzieś teraz pójść. - powiedział patrząc na Irashi'ego. Podszedł do Shiry i poklepał ją po ramieniu. - Pamiętaj, prosto do domu. Nie chcę byś zemdlała niewiadomo gdzie. - uśmiechnął się i zaczął iśc w inną stronę z Irashim.

z/t z Datte
Shadow
Shadow

Liczba postów : 30
PUNKTY : 4052
Join date : 17/05/2013

Powrót do góry Go down

Ścieżka w lesie - Page 2 Empty Re: Ścieżka w lesie

Pisanie  Shira Aoi Wto Cze 04, 2013 10:11 am

- Jasne, jasne - powiedziała, choć nie chętnie. Kiedy chłopaki odeszli westchnęła cicho i popatrzyła w niebo. Parę minut później wyszła z lasu i skierowała się do domu rozmyślając nad wcześniejszą sytuacją.

z/t
Shira Aoi
Shira Aoi

Liczba postów : 28
PUNKTY : 4046
Join date : 17/05/2013

Powrót do góry Go down

Ścieżka w lesie - Page 2 Empty Re: Ścieżka w lesie

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach