Twój Shibusen
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Uwagi do użytkowników

2 posters

Go down

Uwagi do użytkowników Empty Uwagi do użytkowników

Pisanie  Admin Pon Mar 11, 2013 11:54 am

Wszelkie uwagi Admina i użytkowników kierowane do innych ogłaszamy tutaj...
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 38
PUNKTY : 4182
Join date : 05/02/2013
Skąd : Wa-wa

https://your-shibusen.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Uwagi do użytkowników Empty Posty.....

Pisanie  Admin Pon Mar 11, 2013 12:09 pm

Zwracam uwagę na to jak piszecie posty. Nie napisałam tego w regulaminie, ale wydawało mi się, że oczywista jest długość postów. Przyznaję, że czasem nie da się rozpisać na kilkanaście długich zdań, ale jedno, dwa czy trzy zdania?! Myślę, że jesteście na tyle twórczy by rozpisywać się przynajmniej na pięć zdań. Będę się bardzo starać by Was pilnować w tej kwestii.
Proszę o zmianę tych postów, które mają poniżej 5 zdań, a na które jeszcze nie odpisał inny użytkownik.
To samo tyczy się Wyroczni Delfickiej. Wyrocznia akurat powinna najwięcej pisać. Fakt, czasem jest to bardzo trudne. Nie zawsze wiadomo, co można odpisać. Ale jest tyle rzeczy, które można opisać! Pogoda, ludzie wokół, uczucia, a do tego można tak urozmaicić fabułę własnymi pomysłami... Wyrocznia ma prawo decydować, co ma się dziać z postaciami. To Wyrocznia powinna tworzyć najciekawszą fabułę. Napad, chamski przechodni, wypadek, nawet trzęsienie ziemi... to wszystko ożywia fabułę.
Tak więc... starajcie się. Nie jestem w stanie codziennie Was pilnować. Poza tym to wasza gra. Wasz świat. To Wy o nim decydujecie.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 38
PUNKTY : 4182
Join date : 05/02/2013
Skąd : Wa-wa

https://your-shibusen.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Uwagi do użytkowników Empty Obecność

Pisanie  Admin Pią Kwi 12, 2013 8:25 pm

Pomimo tego, że ten post znajduje się w Uwagach Dla Urzytkowników to nie jest to żadna uwaga. Poprostu... nie bardzo wiedziałam, gdzie to umieścić Very Happy
Do rzeczy... zauważyłam, że ostatnio Wasza obecność na Forum dramatycznie się zmniejsza (TT^TT). Chciałam zapytać, czy jest to spowodowane sprawami prywatnymi, czy poprostu nie macie ochoty już na Shibusen. Ta fruga opcja mnie przeraża na samą myśl... Więc jeśli coś Was zdenerwował na Forum lub jest jakiś inny problem w tej kwestii to piszcie! Zrobię wszystko by temu zaradzić!
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 38
PUNKTY : 4182
Join date : 05/02/2013
Skąd : Wa-wa

https://your-shibusen.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Uwagi do użytkowników Empty Re: Uwagi do użytkowników

Pisanie  Afuro Kanaaki Pią Kwi 12, 2013 8:39 pm

W moim przypadku jest to głównie fakt, że nie mam ostatnio zbyt częśto dostępu do neta.
A przy okazji... Katsumi gomene, że ostatnio nie idpisuję zbyt szybko. Jak mówiłem, mam kłopoty z użytkowaniem neta. Jednak co jakiś czas chodzę do biblioteki by Ci odpisać.
Afuro Kanaaki
Afuro Kanaaki
Admin

Liczba postów : 202
PUNKTY : 4372
Join date : 16/02/2013
Skąd : Death City

Powrót do góry Go down

Uwagi do użytkowników Empty Re: Uwagi do użytkowników

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach