Twój Shibusen
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wielka Brytania

4 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Wielka Brytania - Page 4 Empty Re: Wielka Brytania

Pisanie  Wyrocznia Delficka Nie Wrz 22, 2013 1:31 pm

Gdy wbiegłeś do pokoju, Klaus siedział sobie na kanapie i czytał jakąś książkę. Na Twój widok uśmiechnął się wrednie.
-No proszę, proszę - zaczął wstając. - Więc jednak wróciłeś. Droga zajęła ci mniej czasu niż się spodziewałem. - zerknął na Tsubaki. - No tak, spieszyłeś z pomocą. - Chwilę milczał. Podszedł do jednej z szafek zamykanych na klucz. Otworzył ją kluczykiem wiszącym na szyi. Wyjął strzykawkę z przeźroczystym płynem.
- Może i nie wyglądam, ale danego słowa dotrzymuję - powiedział podchodząc do was. - Jednak najpierw musisz odpowiedzieć mna moje pytanie: Gdzie jest Kishin? Jeśli mi nie powiesz wyleję odtrutkę ze strzykawki i twoja panienka na pewno zginie.
Wyrocznia Delficka
Wyrocznia Delficka

Liczba postów : 78
PUNKTY : 4167
Join date : 05/03/2013

Powrót do góry Go down

Wielka Brytania - Page 4 Empty Re: Wielka Brytania

Pisanie  Death The Kid Pią Wrz 27, 2013 7:24 pm

Uścisk Tsubaki był chwilą odetchnienia po tej długiej podróży. Przeniósł swój wzrok na Klausa, gdy ten mówił. Kid posłał mu gniewne spojrzenie. Obserwował jak ten podszedł do szafki, a widok strzykawki trochę go uspokoił.
- Jestem pewien, że później tego pożałuję, ale... - zamilkł na chwilę. Zerknął na Tsubaki. Westchnął. - Kishin znajduje się w podziemiach. Shibusen, oczywiście. Jednak wydaje mi się, że sam podejrzewałeś to miejsce. Mam rację? A teraz dawaj tą odtrutkę - nakazał.
Death The Kid
Death The Kid

Liczba postów : 89
PUNKTY : 4193
Join date : 22/02/2013

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach